پنبه ویپ – VANDY VAPE – سوکتی

320,000 تومان

پنبه ارگانیک ژاپنی سوکتی بسته بندی شده توسط شرکت VANDY VAPE

موجود در انبار

دسته: ,

توضیحات

پنبه ویپ – VANDY VAPE – سوکتی

پنبه ارگانیک ژاپنی سوکتی بسته بندی شده توسط شرکت VANDY VAPE

این نوع پنبه (پنبه ویپ – VANDY VAPE – سوکتی) راحت ترین نوع پنبه برای استفاده است، قطر هر عدد پنبه 3 میلی متر است و برای کویلهای به قطر 3 میلی متر که اکثرا در جویسهای غیر سالت استفاده میشود، مناسب است. کافی است یک عدد از آن را بردارید و سر سوکت خورده آن را از کویل رد کنید و در نهایت اضافه های آن را کوتاه کنید. مزیت این نوع پنبه ها این است که نیازی به اندازه گیری مقدار پنبه نیست و همه چیز از پیش توسط کارخانه سازنده انجام شده و بهترین برش ممکن برای پنبه از لحاظ قطر و طول ایجاد شده، البته طبیعی است که طول آن از مقدار مورد نیاز کمی بیشتر باشد تا استفاده کننده بتواند با توجه به اندازه اتومایزر خود اضافه های آن را برش دهد.

توصیه میشود که بعد از عبور پنبه از کویل و برش آن، با استفاده از پنس یا هر وسیله انبر مانند ظریف دیگری که در اختیار دارید طرفین پنبه را شانه کنید تا از تراکم پنبه کاسته شود و گره های احتمالی موجود در ان برطرف گردد. این کار برای بالاتر بردن قدرت جذب پنبه میباشد.

در هنگام برش پنبه از طرفین کویل خود، دقت کنید که به اندازه ببرید، اگر زیاد و یا کم ببرید به نتیجه خوبی نخواهید رسید. اندازه مناسب مقداری است که با آن نوک پنبه ها به کف مخزن اتومایزر شما برسد. بیشتر از آن باعث میشود که تراکم پنبه در مخزن بیش از حد شود و این کار مانع جذب جویس و انتقال درست آن به کویل خواهد شد. از طرفی دیگر اگر پنبه به کف مخزن نرسد احتمالا بخشی از جویس همیشه در کف مخزن میماند که مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

توضیح اینکه در هر بسته 20 عدد پنبه سوکتی وجود دارد.

شاید بررسی مقالات آموزشی در خصوص ساخت جویس برای شما جالب باشد.

 

(0)
از طریق تلگرام با ما در تماس باشید