پنبه ویپ – VANDY VAPE – رولی

286,000 تومان

پنبه ارگانیک ژاپنی رولی بسته بندی شده توسط شرکت VANDY VAPE

موجود در انبار

دسته: ,

توضیحات

پنبه ویپ – VANDY VAPE – رولی

پنبه ارگانیک ژاپنی رولی بسته بندی شده توسط شرکت VANDY VAPE

این نوع پنبه (پنبه ویپ – VANDY VAPE – رولی) معمول ترین نوع در بازار ویپ در سراسر جهان است، استفاده از آن بسیار راحت میباشد و به راحتی برای انواع اتومایزرها و سایزهای مختلف کویل به کار میرود، کافی است مقدار لازم را در راستای طولی رول پنبه از آن جدا کنید و با نازک کردن سر پنبه آن را از کویل رد کنید و در نهایت اضافه های آن را کوتاه کنید و کار تمام است. اینکه مقدار لازم چقدر باید باشد معمولا با کمی سعی و خطا و کسب تجربه بدست می آید، لم کار این است که هنگامی که پنبه را از داخل کویل رد میکنید نه انقدر قطر پنبه زیاد باشد که حالت و شکل کویل را به هم بریزد و نه انقدر حجم آن (قطر پنبه) کم باشد که بدون هیچ مقاومتی از داخل کویل رد شود، بنابراین قطر پنبه را طوری انتخاب میکنیم که با کمی مقاومت از داخل کویل عبور کند.

توصیه میشود که بعد از عبور پنبه از کویل و برش آن، با استفاده از پنس یا هر وسیله انبر مانند ظریف دیگری که در اختیار دارید طرفین پنبه را شانه کنید تا از تراکم پنبه کاسته شود و گره های احتمالی موجود در ان برطرف گردد. این کار برای بالاتر بردن قدرت جذب پنبه میباشد.

در هنگام برش پنبه از طرفین کویل خود، دقت کنید که به اندازه ببرید، اگر زیاد و یا کم ببرید به نتیجه خوبی نخواهید رسید. اندازه مناسب مقداری است که با آن نوک پنبه ها به کف مخزن اتومایزر شما برسد. بیشتر از آن باعث میشود که تراکم پنبه در مخزن بیش از حد شود و این کار مانع جذب جویس و انتقال درست آن به کویل خواهد شد. از طرفی دیگر اگر پنبه به کف مخزن نرسد احتمالا بخشی از جویس همیشه در کف مخزن میماند که مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

توضیح اینکه طول رول پنبه داخل هر بسته 2.5 فوت است.

شاید بررسی مقالات آموزشی در خصوص ساخت جویس برای شما جالب باشد.

 

(0)
از طریق تلگرام با ما در تماس باشید