حراج!

همزن مغناطیسی ویپ – Vape Magnetic Stirrer

640,000 تومان

در این پکیج یک دستگاه همزن مغناطیسی ویپ – Vape Magnetic Stirrer به همراه آداپتور مخصوص و همچنین یک عدد میله همزن مغناطیسی مرغوب سه سانتی متری دریافت میکنید.

موجود در انبار

توضیحات

همزن مغناطیسی ویپ – Vape Magnetic Stirrer

این دستگاه مخصوص همزدن مایعات و یکی از موثر ترین روشها برای این امر است. از آنجاییکه این دستگاه برای مصارف آزمایشگاهی تولید میشود و معمولا قیمت بالایی دارد تولید آن در ابعاد کوچکتر برای استفاده در ساخت جویس ویپ معقول به نظر میرسد و این ایده در خیلی از کشورها جهت کاهش هزینه برای ویپرها، پیاده سازی شده است. مجموعه ایران ویپ دی آی وای نیز جهت برآورده کردن این نیاز اقدام به سفارش ساخت این دستگاه کرده و خوشبختانه در ساخت این دستگاه کلیه نظرات ما با توجه به تجربیات در زمینه ساخت جویس، لحاظ و برآورده شده است. لازم به ذکر است که کلیه روشهای میکس جویس، از قبیل حرارت دادن، چرخاندن با دریل و کلمپ مخصوص و حتی استفاده از دستگاه التراسونیک را قبلا تست کردیم ولی عملکرد دستگاه همزن مغناطیسی با فاصله، هم راحت تر و هم موثر تر بود.

در این روش کافیست مایع را بعد از ترکیب داخل یک ظرف (ظرف جزء این پکیج نیست) گذاشته و میله مغناطیسی مخصوص را داخل ظرف انداخته (میله مغناطیسی داخل پکیج قرار دارد) و درب ظرف را کاملا بسته و آنرا روی دستگاه قرار دهیم، سپس با روشن کردن دستگاه و زیاد کردن دور میتوان به سرعت چرخش مناسب رسید و دستگاه را برای چند ساعت به حال خود رها کرد. اثر بخشی این روش از سایر روشها بیشتر است و از طرفی استفاده کننده کمتر درگیر انجام کار میشود و از این رو انجام آن راحت تر است.

توان مصرفی این دستگاه در بیشترین حالت، کمتر از 20 وات است.

این دستگاه ظرفیت همزدن 100 میلی لیتر جویس را دارد و اگر از درصد وی جی کمتری استفاده شود (مانند جویسهای سالت) ظرفیت آن به 200 میلی لیتر هم میرسد.

بهترین ظرف جهت همزدن از جهت شکل ظروفی هستند که کف آنها صاف باشد و پیشنهاد ما استفاده از ظروف ارلن 50 و 100 میلی لیتری هستند. (جزء پکیج نیست)

در این پکیج یک دستگاه همزن مغناطیسی ویپ – Vape Magnetic Stirrer به همراه آداپتور مخصوص و همچنین یک عدد میله همزن مغناطیسی مرغوب سه سانتی متری دریافت میکنید.

در صورت نیاز به انجام محاسبات اندازه های مواد جهت ترکیب و ساخت جویس میتوانید از این سایت استفاده کنید.

در صورت نیاز به آموزش نحوه انجام محسابت میتوانید از این آموزش ویدئویی و یا این مقاله آموزشی استفاده کنید.

 

(0)