سیم کویل ویپ-Triple Fused clapton-Ni80-(27ga3+38ga)-10ft

480,000 تومان

نام ساختار این سیم تریپل فیوز کلپتون است و این به این معنی است که سه عدد سیم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و سیم چهارم عمود بر آنها و به دور آنها پیچیده شده است.

در انبار موجود نمی باشد

دسته: ,

توضیحات

سیم کویل ویپ-Triple Fused clapton-Ni80-(27ga*3+38ga)-10ft

در مورد سازنده: سازنده شرکت وندی ویپ میباشد، شرکت وندی ویپ یک شرکت آمریکایی است که دفتر آن در ایالت میشیگان واقع شده است اما کارخانه آن در چین قرار دارد. این کمپانی یکی از پیشرو ترین ها در عرصه تولید محصولات مرتبط با ویپ است و دلیل موفقیت آن نیز با کیفیت بودن محصولات آنها ست.

در مورد آلیاژ : آلیاژ این سیم نیکروم است، که یکی از پرطرفدار ترین آلیاژ ها بین ویپیر ها میباشد. طعم دهی بسیار خوبی دارد و از نظر زمان داغ و سرد شدن، چیزی بین سایر آلیاژهاست، در حقیقت از این نظر از کنتال سریعتر ولی از استیل کند تر است. قابلیت استفاده در حالت کنترل دما را ندارد و از نظر سختی کار با آن در حد متوسط است، یعنی پیچیدن کویل با این آلیاژ از کنتال سخت تر ولی از استیل ساده تر است.

در مورد ساختار سیم: نام ساختار این سیم تریپل فیوز کلپتون است و این به این معنی است که سه عدد سیم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و سیم چهارم عمود بر آنها و به دور آنها پیچیده شده است. در مورد این محصول یعنی سه عدد سیم با نمره یا گیج (Gauge) 27 کنار یکدیگر قرار گرفته اند و یک عدد سیم با نمره یا گیج 38 که نازکتر است (میدانیم که هر چه عدد گیج بالاتر میرود سیم نازکتر میشود) به دور سه سیم قبلی و عمود بر آنها پیچیده شده است. که حاصل یک سیم ترکیبی تقریبا تخت خواهد شد که وقتی با آن کویل میسازید حاصل یک دالان پوشیده از سیم خواهد شد که تماس خوبی با پنبه خواهد داشت و از این رو در ایجاد طعم و مخصوصا ابر، بسیار خوب عمل میکند.

در مورد مقاومت : همانطور که در تصویر محصول مشخص است مقاومت این سیم در هر فوت 1.18 اهم میباشد. طبق محاسبات ما که با استفاده از استیم انجین انجام شده و جهت آشنایی با نحوه انجام آن میتوانید به این مقاله مراجعه کنید، با بستن پنج دور از این سیم به قطر 3 مقاومت 0.30 میرسید. که طبیعتا وقتی که دو عدد کویل به این شکل را در اتومایزر خود بصورت دوبل ببندید حاصل کار که روی دستگاه شما نشان داده میشود نصف این مقدار میباشد.

در مورد حجم بسته : 10 فوت یا تقریبا 3 متر

 

(0)