سیم کویل ویپ پیش ساخته-Superfine MTL fused clapton-SS316L-32ga2+38ga

455,000 تومان

مورد استفاده : در دستگاه های پاد و اتومایزر های MTL –  (مناسب برای استفاده از جویسهای سالت)

موجود در انبار

توضیحات

سیم کویل ویپ پیش ساخته-Superfine MTL fused clapton-SS316L-32ga*2+38ga

در مورد سازنده: سازنده شرکت وندی ویپ میباشد، شرکت وندی ویپ یک شرکت آمریکایی است که دفتر آن در ایالت میشیگان واقع شده است اما کارخانه آن در چین قرار دارد. این کمپانی یکی از پیشرو ترین ها در عرصه تولید محصولات مرتبط با ویپ است و دلیل موفقیت آن نیز با کیفیت بودن محصولات آنها ست.

در مورد آلیاژ : آلیاژ این سیم استنلس استیل از نوع 316L است، که یک آلیاژ خاص و پرطرفدار در بازار ویپ است. طعم دهی خوبی دارد و از نظر زمان داغ و سرد شدن، جزو سریعترین ها بین سایر آلیاژهاست، قابلیت استفاده در حالت کنترل دما را دارد و از این رو ویپر های حرفه ایی بسیار این آلیاژ را میپسندند (برای حالت کنترل دما عدد ضریب دمایی یا همان TCR را 92 فرض کنید) . و از نظر سختی کار با آن در حد آسان نیست، علت آن هم این است که فرم پذیری این سیم  بالا نیست و کار کردن با آن احتیاج به کمی مهارت دارد.

در مورد ساختار سیم: نام ساختار این سیم فیوز کلپتون است و این به این معنی است که دو عدد سیم در مرکز یا هسته کنار یکدیگر قرار گرفته اند و سیم سوم عمود بر آن و به دور آن پیچیده شده است. در مورد این محصول یعنی دو عدد سیم با نمره یا گیج (Gauge) 32 در مرکز کنار یکدیگر قرار گرفته اند و یک عدد سیم با نمره یا گیج 38 که نازکتر است (میدانیم که هر چه عدد گیج بالاتر میرود سیم نازکتر میشود) به دور سیم های قبلی و عمود بر آنها پیچیده شده است. که حاصل یک سیم ترکیبی گرد خواهد شد.

در مورد مقاومت : همانطور که در تصویر محصول مشخص است مقاومت هر کویل ساخته شده با این سیم 1.03 اهم میباشد. از این رو نیازی به انجام محاسبات با استفاده از استیم انجین نمیباشد ولی در صورت تمایل جهت آشنایی با نحوه انجام محاسبات سایر سیم ها میتوانید به این مقاله مراجعه کنید، قطر این کویلها 2.5 میلی متر و تعداد 6 دور سیم در هر کویل پیچیده شده است.

در مورد حجم بسته : هر بسته حاوی ده عدد کویل پیش ساخته کارخانه ایی میباشد.

مورد استفاده : در دستگاه های پاد و اتومایزر های MTL –  (مناسب برای استفاده از جویسهای سالت)

سیم کویل ویپ پیش ساخته-Superfine MTL fused clapton-SS316L-32ga*2+38ga

 

(0)
از طریق تلگرام با ما در تماس باشید