سیم مش نیکروم-Mesh-Ni80-100 mesh-5ft

190,000 تومان

مورد استفاده : در دستگاه های ماد – ساب اهم (برای استفاده از جویس سالت مناسب نمیباشد.)

موجود در انبار

دسته: ,

توضیحات

سیم مش نیکروم-Mesh-Ni80-100 mesh-5ft

در مورد سازنده: سازنده شرکت وندی ویپ میباشد، شرکت وندی ویپ یک شرکت آمریکایی است که دفتر آن در ایالت میشیگان واقع شده است اما کارخانه آن در چین قرار دارد. این کمپانی یکی از پیشرو ترین ها در عرصه تولید محصولات مرتبط با ویپ است و دلیل موفقیت آن نیز با کیفیت بودن محصولات آنها ست.

در مورد آلیاژ : آلیاژ این سیم نیکروم است، که یکی از پرطرفدار ترین آلیاژ ها بین ویپیر ها میباشد. طعم دهی بسیار خوبی دارد و از نظر زمان داغ و سرد شدن، چیزی بین سایر آلیاژهاست، در حقیقت از این نظر از کنتال سریعتر ولی از استیل کند تر است. قابلیت استفاده در حالت کنترل دما را ندارد و از نظر سختی کار با آن در حد متوسط است، یعنی پیچیدن کویل با این آلیاژ از کنتال سخت تر ولی از استیل ساده تر است.

در مورد ساختار سیم: نام ساختار این سیم مش است، یعنی بصورت نوار شبکه ای و سوراخ دار است، در این گونه سیم ها فاکتور تعیین کننده تعداد سوراخ در واحد سطح میباشد مثلا در مورد این سیم در هر اینچ مربع 100 عدد سوراخ وجود دارد، هر چه تعداد سوراخ ها بیشتر باشد سیم حاصل مانند کاغذ سمباده نرم تر میشود. سیم مش سطح تماس بیشتری با پنبه ایجاد میکند و از این جهت در تبخیر جویس بهتر عمل میکند، البته میبایست برای استفاده از این سیم از اتومایزرهای مخصوص استفاده شود. برای ویک کردن میتوان از پنبه های رولی معمولی استفاده کرد البته یک سری پنبه سوکتی با قطر 6 میلیمتر هم مخصوص این سیم ها و اتومایزرها توسط بعضی از سازندگان ساخته و عرضه شده است.

در مورد مقاومت : همانطور که در تصویر هم مشاهده میشود مقاومت این سیم به ازای هر فوت 1.8 اهم است. اگر فرض کنیم که برای ساخت هر کویل مش سه سانت سیم مش استفاده شود میتوان نتیجه گرفت که مقاومت نهایی حدود 0.18 خواهد شد.

در مورد حجم بسته : 5 فوت یا تقریبا 1.5 متر

مورد استفاده : در دستگاه های ماد – ساب اهم (برای استفاده از جویس سالت مناسب نمیباشد.)

سیم مش نیکروم-Mesh-Ni80-100 mesh-5ft

 

(0)